KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15029336
nr 1502 9336
Hans Walter Sundberg
(f. 1922)
Blandteknik, Hans Walter Sundberg (f. 1922), Signerad, daterad 1960, komposition, 58x83 cm, yttermått inklusive ram: 62x87 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:21:03
12/11 12:15:44